Preskočiť na obsah
Marcel Hlatký

Stavebníctvo

Marcel Hlatký

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Kráľovský Chlmec
Od roku
2026
IČO
57 666 806

Marcel Hlatký

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
077 01 Kráľovský Chlmec
Na trhu od
1. júna 2026
IČO
57 666 806
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

2026
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marcel Hlatký

Marcel Hlatký – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kráľovský Chlmec. Podniká od 1. júna 2026.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Marcel Hlatký
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
57 666 806
Dátum vzniku
1. júna 2026
Miesto podnikania
077 01 Kráľovský Chlmec
Živnostenský register
Okresný úrad Trebišov, vložka č. 870-23693
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 14. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marcel Hlatký zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marcel Hlatký?

Miesto podnikania je v obci 077 01 Kráľovský Chlmec.

Čím sa Marcel Hlatký zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Marcel Hlatký?

IČO je 57 666 806.

Odkedy podniká Marcel Hlatký?

Podnikanie začalo 1. júna 2026.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marcel Hlatký podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marcel-hlatky.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.